Producenci

Logo FERROLI

FERROLI

Strona internetowa: www.ferroli.com.pl

FERROLI Poland Sp. z o.o.  powstała w 1997 jako filia międzynarodowego koncernu GRUPPO FERROLI. W Polsce zajmujemy się sprzedażą, serwisem i doradztwem technicznym dotyczącym produktów wytwarzanych w firmach należących do koncernu Ferroli.

W ofercie naszej znajdziecie Państwo:

- domowe kotły centralnego ogrzewania
- przemysłowe kotły centralnego ogrzewania (wodne, parowe i diatermiczne)
- podgrzewacze wody
- grzejniki
- automatyka

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

 • HANDEL
  Działalność handlowa Ferroli Poland prowadzona jest poprzez sieć Autoryzowanych Partnerów rozmieszczonych na terytorium całej Polski.
  Nasi partnerzy to wyselekcjonowana grupa profesjonalnych firm, które od lat zajmują się dystrybucją nowoczesnych urządzeń techniki grzewczej.
  Dział handlowy prowadzi wciągu całego roku cykle prezentacji i szkoleń na których można zapoznać się z naszymi produktami.
   
 • SERWIS
  Urządzenia oferowane na rynku polskim posiadają w swoim zapleczu szeroką sieć serwisową.
  Na terenie całego kraju działa sieć serwisowa służąca pomocą informacyjną i usługową w zakresie serwisowania urządzeń na każdym etapie eksploatacji.
  Serwis firmowy znajduje się w Jastrzębiu Zdroju. Posiada on magazyn części zamiennych dla wszystkich oferowanych wyrobów firmy Ferroli. Nawet nietypowe części dostarczymy w razie potrzeby firmą spedycyjną.
  Na terenie całego kraju posiadamy 6 sal szkoleniowych; Poznań, Wrocław, Warszawa, Lublin, Rzeszów, Białystok, w których nasi specjaliści prowadzą szkolenia dla serwisantów i instalatorów.
   
 • DORADZTWO TECHNICZNE
  Dział Techniczny Ferroli Poland zapewnia fachową i bezpłatną pomoc wszystkim obecnym i przyszłym klientom naszej firmy.

 Inspiracje

Trwa ładowanie...