MARKA

Firma MARKA powstała w roku 1991. Na przestrzeni 25 lat MARKA sp. z o.o. rozrosła się do 3 oddziałów rozlokowanych na terenie małopolski i stale rozwija swoją działalność. Z roku na rok firma nieustannie poszerza swoją ofertę handlową jednocześnie kładąc nacisk na wysoką jakość obsługi klienta. W 2000 roku firma stała się Akcjonariuszem największej organizacji gospodarczej sektora budowlanego w Polsce – Grupy Polskie Składy Budowlane (PSB). Przynależność do grupy zapewnia dostęp do szerokiego asortymentu materiałów budowlanych na korzystnych warunkach, co przekłada się na atrakcyjne ceny oferowanych przez nas produktów.

Grupa PSBPSB PROFI

W skład firmy wchodzi sieć trzech punktów sprzedaży oraz grupa przedstawicieli handlowych w terenie, którzy przy wsparciu logistyki transportowej gwarantują kompleksową obsługę klientów indywidualnych, hurtowych, inwestorów oraz firm wykonawczych w zakresie dostawy materiałów budowlanych.

 PSB PROFI MARKAMarket Budowlany

Dlaczego warto odwiedzić centrum budowlane PSB MARKA?

Fachowe doradztwo

Nasi doradcy są zawsze do dyspozycji - z nami budujesz rozważnie i oszczędzasz.

Specjalistyczny transport

Rozwinięta flota transportowa pozostaje do dyspozycji naszych Klientów. Nasze samochody przystosowane są do przewozu każdego rodzaju materiałów budowlanych.

Program Partnerski

Na stałych Klientów czekają atrakcyjne nagrody, promocje oraz rabaty.

Market Budowlany

Szeroka gama markowych produktów i nowoczesnych technologii pozwala na obsługę każdej inwestycji budowlanej - od domów po wieżowce.