PSB MARKA

PSB MARKA – składy i markety budowlane
Jesteśmy firmą rodzinną, która od 1991 roku zaopatruje w materiały budowlane wszelakiego rodzaju inwestycje – od domów po wieżowce. Wiemy jak złożonym i odpowiedzialnym zadaniem jest budowa domu swoich marzeń. Wiemy o tym, ponieważ w przeciągu ostatnich 30 lat pomogliśmy setkom innych rodzin w tym trudnym procesie. Doradzimy Ci tak, jak sami chcielibyśmy by nam doradzano. Uczciwie, odpowiedzialnie, fachowo. Spotkamy się z Tobą na placu budowy. Wspólnie zastanowimy się nad doborem właściwej technologii, podpowiemy jak uniknąć kosztownych błędów, zawieziemy towar pod wskazane miejsce. 

Grupa PSB 
W 2000 roku dołączyliśmy do największej organizacji gospodarczej sektora budowlanego w Polsce – Grupy Polskie Składy Budowlane (PSB). 

PSB Mrówka to sklepy samoobsługowe sektora „dom i ogród”. W ofercie naszych Mrówek znajdziesz kilkadziesiąt tysięcy pozycji asortymentowych potrzebnych do budowy i remontu domu, ogrodu i posesji. 
PSB Profi to z kolei licencjonowane, najnowocześniejsze składy budowlane w Polsce, które specjalizują się przede wszystkim w obsłudze firm wykonawczych oraz klientów budujących i remontujących domy.

Dla kogo jesteśmy? 
Niezależnie od tego czy planujesz remont, budowę domu czy prowadzisz firmę wykonawczą – w każdym z naszych centrów budowlanych znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Nasze punkty przystosowane są do obsługi dowolnej inwestycji budowlanej na terenie południowej Polski, niezależnie od skomplikowania technologicznego i logistycznego. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że WARTO Z NAMI BUDOWAĆ!